DODATEK DO PODŁOŻY OGRODNICZYCH, TORFÓW, ZIEMI UPRAWNEJ ORAZ OPRYSKÓW, STOSOWANY W SZKÓŁKACH, SADACH, OGRODACH ORAZ NA POLACH UPRAWNYCH - AGLEV® SI

CO TO JEST AGLEV® SI?

 

Produkt naturalny - zmielona skała, glinokrzemian o nazwie attapulgit wydobywany w greckiej Gravenie

 

Produkt nieszkodliwy - skała, która stosowana jest m.in. jako środek przeciwbiegunkowy (smekta) dla ludzi i zwierząt, dopuszczona do stosowania w ekologicznej produkcji rolnej 

 

Produkt wspierający produkcję roślinną - właściwości AGLEV® SI pozwalają na ograniczenie podlewania nawet o 66% oraz zmniejszenie nawożenia do 30%.    

 

Produkt sprawdzony - stosowany w sadach (na przykład uprawa wiśni, czereśni), na uprawach rolnych (np. uprawa kukurydzy), w uprawie roślin balkonowych (np. surfinii), w uprawach warzyw i owoców (np. dyni, truskawek).

 

Produkt o długim okresie działania - w przeciwieństwie do innych dodatków do podłoży AGLEV® SI działa do 5 lat w glebie. 

DLACZEGO WARTO GO STOSOWAĆ?

 

AGLEV® SI zatrzymuje w glebie wodę i substancje odżywcze i oddaje roślinie, kiedy zaczyna ich brakować. To w praktyce znaczy, że podlewanie można zmniejszyć o 50-67% - zamiast podlewać codziennie, wystarczy co 2 lub 3 dni. 

 

Stosowanie AGLEV® SI pozwala też na zmniejszenie dawki nawozów, ponieważ są one zatrzymywane razem z wodą w AGLEV® SI i oddawane roślinie przez dłuższy czas. 

 

AGLEV® SI pochłania nawet rosę i zatrzymuje w glebie, dzięki czemu woda nie odparowuje i pozostaje dostępna w podłożu. 

 NIE ZASTOSOWANO AGLEV SI 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Terra Eneo Sp. j. Roman Chodacki i wspólnicy

tel. +48 502 067 699, +48 730 247 633

mail: w.g@terratrade.pl, k.w@terratrade.pl

ul. Gen. Sikorskiego 71, 32-540 Trzebinia