WIZJA TERRA ENEO

Źródłem naszego sukcesu jest lojalność pracowników, satysfakcja klientów i rozwój kierujący się poszukiwaniem możliwości 

ulepszania życia i pracy naszych konsumentów

 

MISJA TERRA ENEO

Naszą przyszłość budujemy na solidnym i trwałym zespole pracowniczym oraz sieci uczciwych kontaktów biznesowych.

Dążymy do doskonałości  poprzez rozwój wsparty na najnowszych osiągnięciach nauki, własnych badaniach i społecznej odpowiedzialności za środowisko naturalne. W relacjach biznesowych jesteśmy partnerem. 

Kształtujemy dobre nawyki w wielu dziedzinach gospodarki

O NAS

 

Terra Eneo jest firmą zajmującą się sprzedażą produktów wytwarzanych na bazie glinokrzemianów (attapulgitu, sepiolitu i bentonitu). Od 2007 roku poznajemy, badamy i dostarczamy naszym klientom kolejne produkty wytworzona na bazie minerałów, które są nieszkodliwe, przyjazne dla środowiska, efektywne ekonomicznie, łatwe w użyciu, zbadane i pożądane w wielu dziedzinach gospodarki.

 

Tworzymy przyjazne warunki współpracy dla naszych odbiorców i dostawców idąc w kierunku obopólnego zadowolenia z realizacji wspólnych projektów biznesowych a także niewielkich przedsięwzięć gospodarczych. Naszym celem jest nie tylko prowadzenie sprzedaży ale kładziemy nacisk także na badania a ostatnio naszym celem jest unieszkodliwianie odpadów pochodzących z rafinacji parafin. Docelowo kierunkujemy naszą działalność na przyjazne środowisku i ekologiczne rozwiązania biznesowe.

 

Czterech wspólników firmy pracuje razem od wielu lat tworząc trwałą i stabilną relację biznesową popartą doświadczeniem i znajomością rynków.  

Współpracujemy ze światowymi liderami rynku glinek i glinokrzemianów w Europie. Z wielkim szacunkiem podchodzimy do ich osiągnięć, z których mogą korzystać także nasi klienci. Uczymy się od najlepszych bazując na własnych wieloletnich doświadczeniach w przemyśle i handlu.

GEOHELLAS jest firmą oferującą na rynku glinki techniczne pochodzące z naturalnych źródeł. Jest właścicielem i eksploatatorem jedynego odkrytego i użytkowanego źródła attapulgitu w Europie. GEOHELLAS proponuje. swoim klientom  naturalne rozwiązania, które gwarantują wzrost wartości dodanej w wielu gałęziach przemysłu. Jest to przedsiębiorstwo przemysłu mineralnego, które posiada bogate zasoby naturalne uzupełniane przez kompetencje i fachowość zawodową jego pracowników.

GEOHELLAS posiada system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2008, w zgodzie z którym ściśle przestrzega higieny, bezpieczeństwa i ochrony środowiska we wszystkich procesach.

PARTNERZY TERRA ENEO

SEPIOLSA – hiszpańska firma wydobywcza założona w 1986 roku. Jest jednym ze światowych liderów w produkcji, wydobywaniu i sprzedaży glinek specjalnych (sepiolitu, bentonitu, hormitu, attapulgitu i in.) stosowanych w różnych gałęziach przemysłu (dodatki reologiczne, ziemia bieląca, dodatki do paszy dla zwierząt, glinki specjalnego zastosowania przemysłowego) i w wytwarzaniu produktów konsumenckich (np. żwirek dla kotów).

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Terra Eneo Sp. j. Roman Chodacki i wspólnicy

tel. +48 502 067 699, +48 730 247 633

mail: w.g@terratrade.pl, k.w@terratrade.pl

ul. Gen. Sikorskiego 71, 32-540 Trzebinia